Ładuje…

Zakładanie i Naprawa Rolety i Żaluzje Elektryczne

Serwis z Dojazdem - Rolety i Żaluzje Elektryczne w Warszawie
Kontakt

Kontakt

Kontakt do serwisu żaluzje i Rolety w Warszawie, nasza firma pomoże tobie w wymianie, serwisie, naprawie, instalacji nowych rolet.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Jeżeli jest zajęte proszę dzwoń poniżej ↓

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk & Mechanik, Auta Ciężarowe, Diagnostyka, Maszyny Rolnicze, Koparki, praktycznie większość sprzętów.Warszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Ślusarz, Elektryk & Serwis Auta, Prace Budowlano remontowe, Maszyny i większość sprzętów.Warszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki570 933 114
Specjalizacja: Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis Ślusarza, Złota Rączka, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!733 988 223
Ślusarz, Wymiana Drzwi, Awaryjne Otwieranie Mieszkań i Domów Prace Budowlano Remontowe. Warszawa i okolice +30 km 508 333 589

Mobilny Serwis
+48 570 933 114 

Zajęte napisz SMS!

Nowość: Ekspresowe Usługi zamawiasz usługę, nasz serwisant pracuje średnio 30min do 3h max! po serwisie płatność kartą, blikiem, sprawa załatwiona szybko i wygodnie i bez stresu, każdy nasz pracownik posiada terminal płatniczy ING.

Mobilny Mechanik Warszawa, Serwis z Dojazdem teraz Płatność Kartą, Blikiem, Telefonem lub Zegarkiem.

Mobilny Mechanik Warszawa

Nasza firma była widziana między innymi w:


Naprawialiśmy Samochody, Quady, Busy i Sprzęt między innymi dla:

Rolety, żaluzje elektryczne – usługi serwisowe i zakładanie, montaż z dojazdem do klienta w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych serwisantów w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Serwis
+48 570 933 114 

Oferujemy naprawę, konserwację, serwis, modernizację, produkcję i montaż poniższych produktów i usług.

 • rolety zewnętrzne
  • rolety zabezpieczające
  • rolety antywłamaniowe
 • bramy garażowe rolowane
 • bramy segmentowe
 • kraty rolowane
 • markizy
 • moskitiery
 • rolety wewnętrzne
  • rolety materiałowe
  • rolety dzień noc
  • rolety dachowe
  • rolety rzymskie
 • żaluzje wewnętrzne
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje bambusowe
  • żaluzje aluminiowe
 • plisy
 • verticale
 • kraty stałe/otwierane
 • konstrukcje stalowe
 • usługi spawalnicze
 • furtki i bramy
 • ogrodzenia
 • alarmy
 • okna i drzwi

Nasza firma to marka firmy usługowej działającej na rynku mazowieckim (Warszawa, Ząbki, Marki, Ożarów Mazowiecki, Otwock, Legionowo, Łomianki, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Laski, Płock), a szczególnie w bardzo szeroko rozumianych okolicach Warszawy i samej Warszawie, już od 2010 roku. Wymieniamy i dostarczamy oraz montujemy: plisy, żaluzje drewniane i bambusowe, rolety, rolety rzymskie, rolety dzień noc, moskitiery, rolety zewnętrzne i markizy. Szczycimy się bazą Klientów, którzy stale wracają do nas i jednocześnie często polecają nas swoim znajomym i rodzinie! Dziękujemy za to zaufanie!

Naprawa rolet w Warszawie to szybki i efektywny serwis.
Ponadto oferujemy usługi takie jak naprawa zasłon okiennych, w tym naprawa żaluzji i rolet. Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji w Warszawie i okolicach. Zadzwoń, gdy pojawią się problemy!

Kontakt do serwisu żaluzje i Rolety w Warszawie, nasza firma pomoże tobie w wymianie, serwisie, naprawie, instalacji nowych rolet. Wszystko w zasięgu klienta!

Zapewniamy profesjonalny montaż każdej z oferowanych przez nas osłon okiennych w Warszawie i okolicach. Dodatkowo oferujemy montaż wszelkiego rodzaju rolet zakupionych poza naszą firmą, a także pomoc techniczną. Na pomiary zabieramy różne katalogi próbek tkanin, wzory każdej osłony okiennej.

Aby uzyskać najlepsze ceny, zadzwoń i umów wizytę w domu lub firmie.
Wykonujemy naprawę zasłon okiennych, wymianę poszczególnych elementów i usługi konserwacyjne, aby upewnić się, że będą Państwu służyć przez długi czas.

Ponadto oferujemy pełne wsparcie w przypadku różnych usterek lub uszkodzeń, które wymagają interwencji lekarza. Możemy zarówno naprawić, jak i wymieniać zniszczone elementy, takie jak mechanizmy lub tkaniny. Będziemy w stanie odnowić zasłony po niskich kosztach, dzięki czemu nie muszą Państwo ponosić wysokich kosztów zakupu nowych zasłon.

Zapraszamy do skorzystania z zalet naszego serwisu rolet. Naszym głównym obszarem działania jest Warszawa i okolice. Zaufaliśmy już wielu klientom, zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Połącz się z nimi i ciesz się łatwą i szybką naprawą rolet.

Naprawiamy poniższe rodzaje zasłon okiennych. Kontakt do serwisu żaluzje i Rolety w Warszawie, nasza firma pomoże tobie w wymianie, serwisie, naprawie, instalacji nowych rolet.

Verticali:

Naprawa lub wymiana szyny, skracanie lameli, wymiana lameli, wymiana zniszczonego osprzętu (łańcuszki, ciężarki):

wymiana pokręteł, sznurków i drabinki, uchwytów i zamocowań
Rolet:

naprawa mechanizmów, wymiana prowadnic, wymiana tkanin, naprawa rolet rzymskich, moskitier:

zmienianie siatek
Zapewniamy atrakcyjne ceny usług napraw dla wszystkich naszych klientów, więc nie muszą Państwo płacić za nie dużo. Według każdego klienta przygotowujemy wyceny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących prowadzonych przez nas usług naprawy zasłon okiennych, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Nasze usługi to naprawa rolet, żaluzji i moskitier w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Jeśli potrzebujesz naprawy rolet, żaluzji, moskitier lub innych osłon okiennych?

Naprawa i konserwacja rolet, żaluzji i bram w mieście Warszawa, Kontakt do serwisu żaluzje i Rolety w Warszawie, nasza firma pomoże tobie w wymianie, serwisie, naprawie, instalacji nowych rolet.

Wszelkie rodzaje osłon okiennych są serwisowane przez naszą firmę. Naprawiamy rolety, bramy garażowe rolowane i kraty rolowane niezależnie od wieku i producenta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy rozwiązać każdy problem. Nie tylko usuwamy usterki, ale również usuwamy ich przyczyny, co zapobiega dalszemu uszkodzeniu rolety. W nagłych przypadkach oferujemy szybką i skuteczną pomoc. Staramy się zawsze oszacować przybliżony koszt serwisu, gdy zgłaszacie awarie. Dodatkowo zajmujemy się produkcją i montażem rolet, przeróbką rolet ręcznych na elektryczne, konserwacją rolet w celu przedłużenia ich żywotności oraz produkcją i montażem rolet. Nasze usługi są oczywiście gwarantowane.

Rolety elektryczne Instalacje i Serwis Kontakt do serwisu żaluzje i Rolety w Warszawie, nasza firma pomoże tobie w wymianie, serwisie, naprawie, instalacji nowych rolet.
Rolety elektryczne Instalacje i Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis rolet w Warszawie w ciągu 24 godzin.
Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nasze działania obejmują Warszawę i obszary do 60 km. Zachęcamy do skorzystania z naszych towarów i usług.

Wśród naszych najczęstszych usług oferujemy naprawę, serwis i konserwację rolet wewnętrznych i zewnętrznych, a także serwis rolet zabezpieczających antywłamaniowych i żaluzji w Warszawie.

Zadzwoń!